PRODUKTY:

Řekli o nás...

Novem car interior design k. s.

Lektor z firmy BNFC pro nás připravil školení na používání LinkedInu, přesně dle našich požadavků.

Školení bylo perfektně připravené a profesionálně vedené.

Zuzana Pendyková, HR manažerka


BNFC - HR

Henry Ford – „Ať si myslíš, že to děláš dobře nebo ne, máš pravdu!“
 
Společnost Bénéficielle, s.r.o., respektive její pracovní skupina BNFC-HR, Vám touto cestou nabízí novou, komplexnější službu v oblasti lidských zdrojů.
Ve společnost Bénéficielle, s.r.o. respektive její divizi BNFC-HR Vám nabízíme novou metodiku agenturní péče a rozvoje lidských zdrojů. Jako jediná personální agentura Vám nechceme zaměstnance pouze za úplatu vyhledávat, paralelně totiž říkáme:
„Nekupujte si zaměstnance, které nepotřebujete!“
Na rozdíl od jiných personálních agentur, které vyhledávají uchazeče na pozice pouze dle Vámi poskytnutých popisů pozic, bez hlubšího profesionálního a lidského porozumění situace ve Vaší společnosti (kdy konzultanti jsou mnohdy při vší snaze, vzdělání a inteligenci mladí lidé bez osobních a odborných zkušeností), my Vám nabízíme komplexní službu.
Osobní konzultant v oblasti lidských zdrojů.
 
Nabízíme Vám jedinečné know –how, které jsme získali syntézou zkušeností z dvacetileté praxe ve vrcholovém managementu nadnárodních korporací, vedením krizových týmů, osobním řízením společností a rovněž zkušenostmi s prací pro renomované personální agentury. Náš servis Vám ve výsledku přinese významné úspory mzdových nákladů. A nejen to. Služba, kterou Vám nabízíme, si klade za cíl:

• Doporučovat Vám pouze špičkové zaměstnance na volné pozice
• Aktivizovat lidské zdroje ve Vaší společnosti
• Zlepšit obousměrnou vertikální komunikaci ve Vaší společnosti
• Zvýšit motivaci a následně výkonnost Vašich kolegů a podřízených.

Osobní konzultant v oblasti lidských zdrojů, bude plně obeznámen s problematikou Vašeho podnikání, tedy bude schopen přesně pochopit Vaše potřeby.

Podstatou naší nabídky je poradenství a spolupráce v oblasti péče o lidské zdroje na bázi dlouhodobé průběžné spolupráce. Jeden odborník, dnes, zítra i za rok. Váš Osobní konzultant v oblasti lidských zdrojů bude v pravidelném úzkém kontaktu s vrcholovým vedením Vaší společnosti včetně osoby pověřené řízením lidských zdrojů ve Vaší společnosti (personalistou) i Vašimi zaměstnanci. Váš Osobní konzultant v oblasti lidských zdrojů postupně provede studie a analýzy potřebné k efektivnímu řízení lidských zdrojů. Společně s Vámi odpoví na otázky „CO?“ Na základě dlouholetých zkušeností a mnohokrát aplikovaných znalostí Vám navrhne postupy „JAK“ a pomůže Vám realizovat Vaše záměry spolu s Vašimi lidmi - nikoli proti nim.

Zaujala Vás tato možnost zlepšení chodu Vaší společnosti?

Máme pro Vás jedinečnou nabídku, kterou budeme, v případě Vašeho zájmu, rádi prezentovat vedení Vaší společnosti. Neváhejte nás prosím kontaktovat.

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů
 

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Liberecký kraj - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Zastoupení Východní Čechy
Společnost Bénéficielle, s.r.o. znovu otevřela svou kancelář Východní Čechy.
Provoz kancelářen řídí zkušená konzultantka Andrea Brenkušová.
Kontakty na ní naleznete v rubrice kontakty.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že .....

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je - Už zase hodnocení?
Většina firem už dnes používá nějakou formu pravidelného hodnocení výkonu lidí. Bohužel, exekuce je často tak zoufalá, že to jak manažeři, tak i zaměstnanci považují za totální ztrátu času: „Pojďme to udělat, ať máme čárku!“. Jestliže je přístup manažera takový, potom opět selhal.

Citát dne

Brown H. Jackson: Neříkejte, že nemáte dost času. Máte k dispozici úplně stejně hodin denně, kolik měl Michaelangelo, Kryštof Kolumbus, T.A.Edison, Albert Einstein nebo Winston Churchill...