PRODUKTY:

Řekli o nás...

Novem car interior design k. s.

Lektor z firmy BNFC pro nás připravil školení na používání LinkedInu, přesně dle našich požadavků.

Školení bylo perfektně připravené a profesionálně vedené.

Zuzana Pendyková, HR manažerka


BNFC - Consulting

Tento produkt představuje pracovní skupina společnosti Bénéficielle, s.r.o., která se věnuje činnosti podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců. BNFC - Consulting
Podpora společnosti Bénéficielle, s.r.o. je v tomto oboru zaměřena na efektivnější a rychlejší realizaci Vašeho podnikatelského záměru nebo Vašich dílčích projektů. Hlavní pilíře naší podpory jsou prevence chyb a souvisejících neefektivních nákladů a zejména aktivizace Vašich existujících zdrojů.
Číst umí téměř všichni. My umíme převést teorii do reálné praxe.
Zaměřujeme se na problematiku skutečné implementace principů, které umožňují vyhnout se zbytečným, někdy fatálním, chybám (ISO standard). Tento standard je dnes již téměř samozřejmostí. K velké škodě mnoha nadějných podniků často jen – l’art pur l’art!
Poskytujeme komplexní služby při implementaci (zavádění) a udržování norem ISO. Využijte našich zkušeností a komplexní služby ve všech fázích implementace, udržování a školení norem ISO 9001, ISO 14001, ISO 16001, ISO 17025, ISO 18001 (OHSAS), ISO 20000, HACCP, ISO 22000, TS 16949, ISO 27001, ISO 3834. Našim klientům zajišťujeme nejvýhodnější podmínky od certifikačních společností.

Podle Vámi identifikovaných potřeb Vám v řešení šitém na míru, pomůžeme mimo jiné uplatnit principy TOC, Štíhlé výroby, resp. štíhlé firmy, 6Sigma, ale například i Emočního prodeje, SPIN Selling a další. Základmí algoritmus naší spolupráce s klienty vystihuje následující diagram.

Vaše potřeba změny → Naše bezplatná analýza → Eventuelní společný projekt
V čele našich projektových týmů stojí zkušení manažeři s letitou úspěšnou praxí v seniorských manažerských pozicích, pro které je coaching obvyklým způsobem týmové komunikace.
Výsledkem změn, které uděláte je nastartování vnitřního motoru Vaší společnosti.

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů
 

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Liberecký kraj - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Zastoupení Východní Čechy
Společnost Bénéficielle, s.r.o. znovu otevřela svou kancelář Východní Čechy.
Provoz kancelářen řídí zkušená konzultantka Andrea Brenkušová.
Kontakty na ní naleznete v rubrice kontakty.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že ...

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je - Protože jsem tak rozhodl!
Jestliže člověk sklouzne k aroganci typu: „Protože to tak prostě je!“, potom prohrál. Prohrál manažer, jeho podřízení i společnost, pro kterou má pracovat.Není čas, ochota, došly argumenty... výmluv je hodně. Jediným výsledkem takového chování je špatná nálada, pasivita, nízká kvalita a ohlížení se po novém místě.

Jak na to:

Benjamin Franklin: Většina lidí je tak stresovaná, jak sami chtějí. První krok proto, abyste od života získali to, co chcete, je rozhodnout se, co to je.