PRODUKTY:

Řekli o nás...

EasyComp, s.r.o.

Ve spolupráci s Bénéficielle jsme obsadili několik specializovaných IT pozic. Z uchazečů se stali právoplatní členové týmu.

Bc. Martin Hendl, jednatel


TECHNICKÝ ASISTENT-ASISTENTKA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Je pro Vás důležité vyjádřit svůj názor k fungování výroby a plánování ? Umíte svůj názor podložit argumenty a obhájit jej ? Jste cílevědomý (á) a rozvíjíte svou osobnost stále dopředu ? Trvale se vzděláváte ?

Obsah pracovní náplně:

 • Odborně hodnotit a vyhodnocovat a řídit rizika v rámci oblastí plánování výroby

 • Organizovat spolupráci s koncernovými partnery

 • Koordinovat přípravu projektů

 • Vypracovávat analýzy a statistiky vztahující se k projektu

 • Řídit časový management

 • Pořádat jednání

 • Organizovat tvorbu podkladů pro jednání

  Co musíte znát, mít a umět:

 • Vysokoškolské technické vzdělání

 • Znalost AJ slovem a písmem, úroveň B2, denní použití, další jazyk výhodou

 • Pokročilá znalost PC

 • Řidičský průkaz, min. B.

Nabízíme:

- Zajímavé platové ohodnocení

- Stabilní a ekonomicky silný zaměstnavatel

- Zázemí ekonomicky silné a stabilní společnosti

- Samostatnou a zodpovědnou práci

- Možnost zkráceného úvazku a pružné pracovní doby

- Platové ohodnocení v souladu s profilem pozice a v závislosti na individuálních schopnostech uchazeče

- Možnost karierního růstu

Kontaktní osoba: Ing. Jiří Pospíšil

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis s fotografií v elektronické verzi ve formátu WORD v ČJ a v AJ na e-mail: jpospisil@bnfc.cz

Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji: SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ: Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost Bénéficielle,s.r.o. IČ: 24676551, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

Reakce, které nebudou splňovat tyto formální podmínky, vyřadíme z výběrového řízení. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. Pokud Vás do 3 týdnů neoslovíme, bohužel jste nepostoupil(a) do užšího výběrového kola. Můžeme Vám však nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že:

Existuje jev, který popisuje termin "vnitřní výpověď? Je to vědomá rezignace zaměstnanců. Konec angažovanosti, osobního nasazaní a obětavosti ve prospěch zaměstnavatele. Spolupracovníci, kteří vnitřně vypověděli, nejsou již dále připraveni aktivně se angažovat ve prospěch svého zaměstnavatele a redukují svoji výkonnost na to co se jim výslovně nařídí.
Ve svém důsledku jsou v takové situaci poraženými obě strany. Z pohledu organizace zůstává nevyužit hlavní - lidský potenciál. Organizace s vyšší mírou vnitřních výpovědí má problém s realizací i drobných rozvojových projektů. Postiženi spolupracovníci trpí stresem a frustrací.
Postiženou organizaci stojí vnitřní výpovědi každoročně milióny.

Jak na to:

Benjamin Franklin: Většina lidí je tak stresovaná, jak sami chtějí. První krok proto, abyste od života získali to, co chcete, je rozhodnout se, co to je.