PRODUKTY:

Řekli o nás...

EasyComp, s.r.o.

Ve spolupráci s Bénéficielle jsme obsadili několik specializovaných IT pozic. Z uchazečů se stali právoplatní členové týmu.

Bc. Martin Hendl, jednatel


Hlavní účetní - automotive

HLAVNÍ ÚČETNÍ do automotive

Pro významnou společnost v oblasti automobilového hledáme hlavní účetní

Požadujeme

Výrobní firma z oblasti AUTOMOTIVE hledá senior účetní (Ekonoma) se znalostí systému Helios Orange na hlavní pracovní poměr.

Ideální kandidát splňuje následující požadavky:

SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

praxi minimálně 3 roky

AJ na středně pokročilé úrovni, ostatní jazyky výhodou dobrou znalost MS Office organizační schopnosti, komunikativnost, schopnost pracovat v týmu

Náplň práce:

- celkové řízení finanční účtárny

– úzká spolupráce s finančním ředitelem komplexní zpracování účetních případů zpracování podkladů pro finanční reporting zpracování podkladů měsíční a roční účetní uzávěrky zodpovědnost za daňová přiznání

– DPH a Daň z příjmu právnických osob komunikace s příslušnými úřady zpracovávání faktur zpracování podkladů k Auditu společnosti metodické vedení účtování hmotného majetku účtování platů a mezd komunikace s kolegy v zahraničí Nabízíme příspěvek na penzijní pojištění a životní pojištění zvýhodněné volání příspěvky na stravování flexibilní pracovní dobu firemní akce

NABÍZÍME:

  • Přátelské prostředí české firmy

  • Platové ohodnocení dle schopností a dosahovaných výsledků

  • Benefity: Bonusy/prémie, mobilní telefon, volná pracovní doba, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis s fotografií v češtině pomocí odpovědního formuláře nebo na mail: jpospisil@bnfc.cz ve formátu MS Word Jiřímu Pospíšilovi.

Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji: SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ: Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost Bénéficielle,s.r.o. IČ: 24676551, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že .....

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je - Už zase hodnocení?
Většina firem už dnes používá nějakou formu pravidelného hodnocení výkonu lidí. Bohužel, exekuce je často tak zoufalá, že to jak manažeři, tak i zaměstnanci považují za totální ztrátu času: „Pojďme to udělat, ať máme čárku!“. Jestliže je přístup manažera takový, potom opět selhal.

Jak na to:

Benjamin Franklin: Většina lidí je tak stresovaná, jak sami chtějí. První krok proto, abyste od života získali to, co chcete, je rozhodnout se, co to je.