Nezobrazuje se Vám Newsletter? Chybí obrázky? Klikněte zde
| BNFC - Consulting | BNFC HR | BNFC ESF Admin | BNFC - Educate | BNFC IT |

Zdravíme Vás v období dovolených, které ovšem pracovní trh moc nerespektuje. Přes nepříjemnosti, které přinesl a přináší otravný čínský virus se stále scházíme se zajímavými lidmi, kteří mají co nabídnout a z nejrůznějších důvodů hledají uplatnění v našem regionu. Dnes Vám nabízíme další vzorek těch, kteří nás nadstandardně zaujali svými profesními i lidskými zkušenostmi a kvalitami.

Budete-li mít zájem seznámit se s někým z nich, rádi Vám řekneme více, samozřejmě Vám ale můžeme pomoci i v hledání kandidátů na jiné pozice, které potřebujete obsadit a pro něž jste vhodného kandidáta v naší TOP nabídce nenalezli.

Přeji Vám příjemně strávený letní čas,

za tým BNFC

Petr Procházka

Společnost Bénéficielle, s.r.o., respektive její pracovní skupina BNFC-HR, Vám touto cestou nabízí novou, komplexnější službu v oblasti lidských zdrojů. více zde >

Tento týden Vám představujeme tyto kandidáty

Obchodník – mezinárodní obchod (výborná němčina a angličtina)

Akviziční specialista v mezinárodním obchodě, 48 let, výborná znalost němčiny a angličtiny, mnohaletá zkušenost se vstupem na zahraniční trhy.

Konstruktér – strojař (velmi dobrá angličtina)

30letý VŠ strojního zaměření s velmi dobrou angličtinou a 10letou praxí na pozici konstruktéra. Již během studia na VŠ pracoval v konstrukci speciálních přepravních kontejnerů, kde působí dodnes, samostatně konstruuje, vede projekty..

Referent HSE (velmi dobrá angličtina)

Šikovný, 25letý VŠ s velmi dobrou znalostí angličtiny a dvouletou zkušeností z výrobního závodu.

Nástrojař

Nástrojař, 47 let, původně vyučený instalatér, ale jako kluk z vesnice měl vztah k jakékoliv manuální práci a před 20 lety se rekvalifikoval na kovoobráběče, postupem času se dostal k nástrojařině, které se věnuje posledních 10 let.

Stavbyvedoucí

38letý SŠ stavař, dlouho pracoval mimo obor, ale poslední 4 roky se věnoval stavařině intenzivně jako stavbyvedoucí na stavbách v Německu. Vedl přidělené party, řídil až 45 lidí, zároveň s nimi příležitostně pracoval, aby si osahal, jaké výkony může reálně požadovat.

Manažer HSE (velmi dobrá angličtina)

Velmi zkušená VŠ v oboru materiálového inženýrství a strojírenské metalurgie, po letech ve společnosti, která certifikuje specialisty v různých oborech začala působit ve výrobních společnostech. Nejprve 5 let jako správce systému řízení kvality, interní auditor, školitel, metrolog a koordinátor odborných skupin v oblasti nedestruktivního testování ve velké strojírenské společnosti, poslední 3 roky pracuje jako HSE manažer v české pobočce nadnárodní výrobní společnosti. 

Další kandidáti a akce

V naší databázi jsou k dispozici desítky zajímavých, dosud neumístěných kandidátů z probíhajících nebo právě uzavřených výběrových řízení. Díky kancelářím v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Hradci Králové a Ústí nad Labem můžeme Vaší společnosti nabídnout také kandidáty z těchto regionů.

Kompetenční modely – skutečně jim zvoní hrana?

Co je Kompetenční model?
Kompetenční model popisuje všechny kompetence, tedy vlastnosti, kvalifikaci, zkušenosti, znalosti, schopnosti, dovednosti a osobnostní charakteristiky, které jsou potřebné k efektivnímu plnění úkolů a celkovému úspěchu organizace. Více zde.

Novinky

Na co si dát pozor při spolupráci s agenturou práce po novele zákona o zaměstnanosti
více zde >

Práce z domova má pozitivní vliv na výkon a spokojenost zaměstnanců
více zde >

Kde a jak začít s rozvojem našich zaměstnanců?
více zde >

Naše tipy

Tipy, jak špatně inzerovat pracovní pozice.

Hlásí se Vám nevhodní uchazeči? Možná je to proto, že nedokážete správně napsat popis pracovní pozice. Jaké chyby dělají zaměstnavatelé při inzerci volných pracovních míst? Více zde.

 

 

Jak se změní nábor do deseti let?

Jak bude vypadat nábor zaměstnanců kolem roku 2020-2025? Shrnutí Vám nabízíme v 10 bodech.

1. Řízení talentů se stane obchodní strategií

Manažeři budou hodnoceni podle toho, jak dobré lidi si vybírají.

2. Z popisů práce zmizí dovednosti, vzdělání a zkušenosti

Tato kritéria nepředvídají pracovní výkonnost. Zásadní budou schopnosti a motivace potenciálních zaměstnanců.

Více zde.

 

Naše IT divize Vám nabízí komplexní služby v oblastech vytvoření a správy webu (jednoduchý redakční systém Easyweb), vytvoření internetového obchodu (E-shop v napojení na Váš ERP systém), vývoj Vámi požadovaného SW na zakázku (propojení aplikací - sdíleni údajů mezi aplikacemi a automatická synchronizace, reporting,získávání dat z informačních systémů, evidence dat, manažerské aplikace), v neposlední řadě pak prodej HW značky Dell.

Pokud Vás budoucnost Vaší firmy zajímá, obraťte se na nás.


Naše společnost Vám nabízí jedinečnou možnost posouzení úrovně a kvality vašeho webového řešení. Přemýšlíte-li jen trochu nad úrovní vaší prezentace, neváhejte a kontaktujte naše konzultanty. Naše řešení, zahrnuje kompletní servis v oblasti grafických služeb, nasazení intranetových či internetových CMS systémů až po realizaci internetových obchodů. To vše doplňuje naše aktivní politika školení a podpory.

Přihlásit se k odběru newsletteru / odhlásit se z odběru Newsletteru

Naši spokojení zákazníci, mezi jinými: