PRODUKTY:

Řekli o nás...

EasyComp, s.r.o.

Ve spolupráci s Bénéficielle jsme obsadili několik specializovaných IT pozic. Z uchazečů se stali právoplatní členové týmu.

Bc. Martin Hendl, jednatel


SENIOR ÚČETNÍ do výrobní společnosti

Pro významnou společnost v oblasti  automobilového a elektrotechnického průmyslu hledáme

 

Požadujeme

Výrobní firma z oblasti AUTOMOTIVE hledá senior účetní (Ekonoma) se znalostí systému Helios Orange na hlavní pracovní poměr.

Ideální kandidát splňuje následující požadavky:

SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

praxi minimálně 3 roky

AJ na středně pokročilé úrovni, ostatní jazyky výhodou dobrou znalost MS Office organizační schopnosti, komunikativnost, schopnost pracovat v týmu

 

Náplň práce:

- celkové řízení finanční účtárny

 – úzká spolupráce s finančním ředitelem komplexní zpracování účetních případů zpracování podkladů pro finanční reporting zpracování podkladů měsíční a roční účetní uzávěrky zodpovědnost za daňová přiznání

 – DPH a Daň z příjmu právnických osob komunikace s příslušnými úřady zpracovávání faktur zpracování podkladů k Auditu společnosti metodické vedení účtování hmotného majetku účtování platů a mezd komunikace s kolegy v zahraničí Nabízíme příspěvek na penzijní pojištění a životní pojištění zvýhodněné volání příspěvky na stravování flexibilní pracovní dobu firemní akce

 

NABÍZÍME:

  • Přátelské prostředí české firmy 

  • Platové ohodnocení dle schopností a dosahovaných výsledků

  • Benefity: Bonusy/prémie, mobilní telefon, volná pracovní doba, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis s fotografií v češtině pomocí odpovědního formuláře nebo na mail: jpospisil@bnfc.cz  ve formátu MS Word Jiřímu Pospíšilovi.

Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k  pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:  SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ: Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost Bénéficielle,s.r.o. IČ: 24676551, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

 

 

 

 

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že ....

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je -nedůslednost!
Kdosi moudrý prohlásil: „Jediná věc, ve které jsme my lidé opravdu důslední, je naše nedůslednost.“ V tomto bodě mají manažeři opravdový problém. Jestliže vyhlásí změnu, zadají úkol, domluví se na čemkoli,... a zapomenou se zeptat, zda k tomu opravdu došlo, jednoduše nebudou mít výsledky.

Citát dne

Brown H. Jackson: Neříkejte, že nemáte dost času. Máte k dispozici úplně stejně hodin denně, kolik měl Michaelangelo, Kryštof Kolumbus, T.A.Edison, Albert Einstein nebo Winston Churchill...