PRODUKTY:

Řekli o nás...

Novem car interior design k. s.

Lektor z firmy BNFC pro nás připravil školení na používání LinkedInu, přesně dle našich požadavků.

Školení bylo perfektně připravené a profesionálně vedené.

Zuzana Pendyková, HR manažerka


Nástrojař - více pracovních pozic

 

Nástrojař - více pracovních pozic

Pracovní náplň

  • Výroba a opravy přípravků, technická příprava linek,
  • Průběžné seřizování a provozní údržba strojů, správa strojní dílny,
  • Komunikace s konstruktéry při modifikacích výrobní dokumentace, uvolnění přípravků do výroby, směnný provoz

Požadavky

  • SŠ/ÚSO s vyučením v oboru nástrojař nebo strojní zámečník, případně osvědčení o získání profesní kvalifikace Nástrojař nebo Zámečník dle zákona č. 179/2006 Sb., praxe v oboru vítána
  • Praxe s obráběcími stroji (soustruh, fréza, strojní pila, bruska), schopnost čtení technické dokumentace, přesnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Zázemí stabilní velmi prosperující výrobní společnosti, odpovídající finanční ohodnocení,
  • Vzdělávání a odborný růst,
  • 1 týden dovolené navíc,
  • další zaměstnanecké benefity

 

Kontaktní osoba: Ing. Jiří Pospíšil

e-mail: jpospisil@bnfc.cz

 

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis v českém jazyce na e-mail: jpospisil@bnfc.cz.  Dále prosím připojte stručný motivační dopis . K Vašemu životopisu prosím připojte níže uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů. 

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮOdesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost Bénéficielle,s.r.o. IČ: 24676551, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

Reakce, které nebudou splňovat tyto formální podmínky, vyřadíme z výběrového řízení.  Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. Pokud Vás do 3 týdnů  neoslovíme, bohužel jste nepostoupil(a) do užšího výběrového kola. Můžeme Vám však nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že ....

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je -nedůslednost!
Kdosi moudrý prohlásil: „Jediná věc, ve které jsme my lidé opravdu důslední, je naše nedůslednost.“ V tomto bodě mají manažeři opravdový problém. Jestliže vyhlásí změnu, zadají úkol, domluví se na čemkoli,... a zapomenou se zeptat, zda k tomu opravdu došlo, jednoduše nebudou mít výsledky.

Jak na to:

Benjamin Franklin: Většina lidí je tak stresovaná, jak sami chtějí. První krok proto, abyste od života získali to, co chcete, je rozhodnout se, co to je.