PRODUKTY:

Řekli o nás...

Jan Svoboda, s.r.o.

Obchodně-technický zástupce pro velmi specializovaný segment naší činnosti, oblast plastikářského průmyslu, kterého nám doporučila Bénéficielle, pomohl velmi rychle a aktivně rozvinout stávající portfolio zákazníků o nové klienty.

Ing. Jan Svoboda, majitel


Inženýr kvality/Manažer kvality

Pro významnou společnost zabývající se výrobou technických plastových výlisků pro automobilový průmysl a zdravotnictví, hledáme kandidáty splňující tato kritéria.

Požadujeme:

- Minimálně 1 rok praxe inženýra kvality(Inženýr kvality)/alespon 3 roky jako inženýr kvality nabo min. 1 rok jako kvality manažer (Manažer kvality)
- SŠ / VŠ technického směru
- Velkou výhodou předchozí praxe v automotive
- Alespoň středně pokročilá úroveň angličtiny slovem i písmem,
- Znalost práce na PC, ochota k občasným služebním cestám (vč. zahraničí)
- Znalost nástrojů kvality a metodik (např. FMEA, 8D, SPC, MSA, PPAP, APQP, Pareto, Ishikawa, 5why,…)

Náplň práce:

- Komunikace se zákazníky, vyhodnocování nekvality
- Řízení neshodných výrobků, zajišťování vzorkování
- Řešení reklamací
- Spolupráce s ostatními úseky (výroba, logistika, nákup, prodej)
- Reporting manažeru kvality

Nabízíme:

- zázemí stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- atraktivní finanční ohodnocení
- příspěvek na stravování

Místo práce: Hranicko

Kontakt: Petra Ingrová, petra.ingrova@bnfc.cz

V případě zájmu prosím vložte svoje CV, včetně motivačního dopisu, na email výše.

Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k  pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:  SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ: Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost Bénéficielle,s.r.o. IČ: 24676551, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že .....

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je - Už zase hodnocení?
Většina firem už dnes používá nějakou formu pravidelného hodnocení výkonu lidí. Bohužel, exekuce je často tak zoufalá, že to jak manažeři, tak i zaměstnanci považují za totální ztrátu času: „Pojďme to udělat, ať máme čárku!“. Jestliže je přístup manažera takový, potom opět selhal.

Citát dne

Brown H. Jackson: Neříkejte, že nemáte dost času. Máte k dispozici úplně stejně hodin denně, kolik měl Michaelangelo, Kryštof Kolumbus, T.A.Edison, Albert Einstein nebo Winston Churchill...