PRODUKTY:

Řekli o nás...

Novem car interior design k. s.

Lektor z firmy BNFC pro nás připravil školení na používání LinkedInu, přesně dle našich požadavků.

Školení bylo perfektně připravené a profesionálně vedené.

Zuzana Pendyková, HR manažerka


Inženýr dodavatelské kvality

Pro našeho klienta, významnou technicko-výrobní společnost ze středočeského kraje, hledáme kandidáta na pozici inženýra dodavatelské kvality. Ideální kandidát splňuje následující požadavky: -Znalost nástrojů kvality

-VŠ vzdělání technického směru

-Anglický jazyk na komunikativní úrovni

-Znalost programu MS Office, SAP výhodou

-Samostatnost, komunikativnost

-Řidičské oprávnění sk. B

Náplň práce

-Plánování, inicializace a kontrola zavedení nápravných opatření dodavatele

-Spolupráce na kontrole produktu vybraných nakupovaných dílů

-Zodpovědnost za definované díly a dodavatele po celou dobu cyklu výrobku

-Spolupráce na projektech v rámci oddělení

Nabízíme

-Zajímavou práci v moderním pracovním prostředí v nadnárodní společnosti

-Využití cizích jazyků

-Osobní i profesní růst

-Motivující systém odměňování a benefitů

-Rozvoj jazykových znalostí a vzdělávací program

-Týden dovolené navíc

Kontaktní osoba: Michaela Vokounová  Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis v českém a ANGLICKÉM jazyce a CV prosím opatřete Vaší fotografií. Dále připojte stručný motivační dopis  na email: mvokounova@bnfc.cz

  K Vašemu životopisu prosím připojte níže uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ: Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost Bénéficielle,s.r.o. IČ: 24676551, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.
Reakce, které nebudou splňovat tyto formální podmínky, vyřadíme z výběrového řízení. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. Pokud Vás do 3 týdnů neoslovíme, bohužel jste nepostoupil(a) do užšího výběrového kola. Můžeme Vám však nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že:

Existuje jev, který popisuje termin "vnitřní výpověď? Je to vědomá rezignace zaměstnanců. Konec angažovanosti, osobního nasazaní a obětavosti ve prospěch zaměstnavatele. Spolupracovníci, kteří vnitřně vypověděli, nejsou již dále připraveni aktivně se angažovat ve prospěch svého zaměstnavatele a redukují svoji výkonnost na to co se jim výslovně nařídí.
Ve svém důsledku jsou v takové situaci poraženými obě strany. Z pohledu organizace zůstává nevyužit hlavní - lidský potenciál. Organizace s vyšší mírou vnitřních výpovědí má problém s realizací i drobných rozvojových projektů. Postiženi spolupracovníci trpí stresem a frustrací.
Postiženou organizaci stojí vnitřní výpovědi každoročně milióny.

Jak na to:

Benjamin Franklin: Většina lidí je tak stresovaná, jak sami chtějí. První krok proto, abyste od života získali to, co chcete, je rozhodnout se, co to je.