PRODUKTY:

Řekli o nás...

EasyComp, s.r.o.

Ve spolupráci s Bénéficielle jsme obsadili několik specializovaných IT pozic. Z uchazečů se stali právoplatní členové týmu.

Bc. Martin Hendl, jednatel


Finanční analytik - Controller

Pro významnou výrobní společnost zabývající se výrobou plastových dílů s vysokým stupněm doprovodných služeb, hledáme kandidáty splňující tato kritéria.

Náplň práce:

· zpracovává výkazy v rámci měsíčního manažerského finančního reportingu, analyzuje vývoj a odchylky od plánu a forecastu
· zpracovává výkazy v rámci měsíčního manažerského reportingu hlavních funkčních oblastí (obchod, výroba, nákup), analyzuje vývoj a odchylky od plánu a forecastu
· podílí se na návrzích na řešení odchylek skutečnosti od plánu a monitoruje průběh nápravných opatření
· podílí se na formulaci a zpracování ročního plánu a navazujících forecastů, koordinuje zpracování dílčích plánů s kolegy z nefinančních útvarů
· podílí se na dalším rozvoji controllingového systému řízení 
· zpracovává další ad hoc analýzy pro potřeby managementu a představenstva společnosti

Požadujeme:

· VŠ, ideálně ekonomického směru
. dobrá orientace v ekonomice podniku výrobního typu
. nadstandardní znalost práce na PC (zejména Excel – funkce, propojování tabulek a souborů, kontingenční tabulky, vítána znalost jazyka VBA)
· analytické a organizační schopnosti, samostatnost, dodržení termínů a pečlivost
· ochota se učit novým věcem a pracovat
· dobrá znalost angličtiny podmínkou
- praxe v prostředí Cognos vítána
. praxe na podobné pozici vítána
· časová flexibilita

Nabízíme:

· zajímavou práci a zázemí prosperující společnosti
· možnost profesního růstu a vzdělávání
· platové ohodnocení odpovídající praxi a výkonu
· práci v příjemném nekuřáckém prostředí
· vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (ZPS)

Místo práce: Kroměřížsko

Kontakt: Petra Ingrová, petra.ingrova@bnfc.cz

V případě zájmu prosím vložte svoje CV, včetně motivačního dopisu, na email výše.

Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k  pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:  SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ: Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost Bénéficielle,s.r.o. IČ: 24676551, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že ...

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je - Protože jsem tak rozhodl!
Jestliže člověk sklouzne k aroganci typu: „Protože to tak prostě je!“, potom prohrál. Prohrál manažer, jeho podřízení i společnost, pro kterou má pracovat.Není čas, ochota, došly argumenty... výmluv je hodně. Jediným výsledkem takového chování je špatná nálada, pasivita, nízká kvalita a ohlížení se po novém místě.

Citát dne

Brown H. Jackson: Neříkejte, že nemáte dost času. Máte k dispozici úplně stejně hodin denně, kolik měl Michaelangelo, Kryštof Kolumbus, T.A.Edison, Albert Einstein nebo Winston Churchill...