PRODUKTY:

Řekli o nás...

NAVERTICA, a.s.

S projektovým manažerem od Bénéficielle jsme schopni řídit složité a překrývající se implementační projekty MS Dynamics v časovém komfortu, vymezeném finančním rámci, strukturovaně a především lidsky.
Ing. Martin Ingr, MBA, výkonný ředitel


Electro project engineer

Pro významnou mezinárodní společnost zabývající se vývojem a výrobou světelné techniky, forem a nástrojů pro automobilový průmysl, hledáme vhodného kandidáta splňující tato kritéria.

Náplň práce:

- Práce v projektovém týmu a působení jako podpora dalších členů týmu v oblasti zavádění elektronických komponentů do sériového procesu
- Zodpovědnost za zajištění požadavků zákazníka na výrobek ve vývojové etapě - launch
- Zodpovědnost za aplikaci nástrojů včasného plánování
- Definování parametrů elektronických komponentů pro následné ověření produktu dle zákaznických a interních výrobních specifikací
- Vytváření DFMEA, PFMEA pro elektroniku
- Koordinace aktivit spojených s EMC testováním a komunikace s laboratořemi
- Aktivní účast při interních a externích (zákaznických) auditech

Požadujeme:

- VŠ vzdělání technického směru a praxe v oboru elektronika
- Zkušenosti z automobilového průmyslu, nejlépe v oblasti elektrotechniky
- Znalost metodiky analýzy možných vad a jejich důsledků
- Orientace v technické dokumentaci
- Schopnost pracovat v kolektivu
- Aktivní přístup, spolupráce s týmem specialistů vývojového oddělení elektroniky a podpora launch týmů při řešení problémů spojených s designem elektronických komponentů z pohledu výrobních procesů, specifikací testovacích zařízení, ověřování výrobku a výrobních zařízení
- Komunikativní znalost angličtiny, další jazyk výhodou
- Dobrá znalost práce PC (Win, Office, atp.)
- Orientace na zákazníka a ochota cestovat, řidičský průkaz B
- Zájem o další vzdělávání a odborný růst

Nabízíme:

- Příležitost k osobnímu a profesnímu růstu
- Zázemí silné mezinárodní společnosti
- Široké spektrum zaměstnaneckých výhod (příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění, příspěvek na dopravné)
- Bonusový systém
- Flexibilní pracovní doba
- Příjemné pracovní prostředí v dynamickém kolektivu

Místo práce: Ostravsko a okolí

Kontakt: Petra Ingrová, petra.ingrova@bnfc.cz

V případě zájmu prosím vložte svoje CV, včetně motivačního dopisu, na email výše.

Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k  pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:  SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ: Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost Bénéficielle,s.r.o. IČ: 24676551, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

NOVINKY

Novinky

Vybrané příklady našich vážených klientů

BNFC zpravodaj

Stáhněte si náš atuální zpravodaj, který je k dispozici v online verzi. Najdete zde aktuálně dostupné lidské zdroje ve Vašem regionu, semináře, školení, tipy, rady, zajímavosti.

Jižní Morava - zde

Východní Čechy - zde

Severní Čechy - zde

České Budějovice - zde

Plzeňský kraj - zde

Praha - zde

Severní Morava - zde

Najdete nás na Facebooku

7 TRENDŮ, KTERÉ PŘINESLA RECESE DO VZDĚLÁVÁNÍ
Bylo, nebylo. V porevolučním období, v čase velkých rozjezdů a plánů, kdy se firmám dařilo, vzkvétaly a snažily se z trhu urvat co největší díl, kralovaly ve vzdělávání velké rozvojové projekty. Zejména oblast obchodu byla notně posilována, zatímco manažerské vzdělávání přicházelo někdy na řadu až ve druhém kole. S recesí se mnohé změnilo. Více zde.

Stáhněte si aktuální znění Zákoníku práce
Zákoník práce ve znění účinném od 1.1.2013, naposledy novelizován zákonem č. 385/2012 Sb. ze dne 24.10.2012. Stáhněte zde

Spolupracujeme:

Víte, že .....

Na čelním místě v černé knize manažerských hříchů je - Už zase hodnocení?
Většina firem už dnes používá nějakou formu pravidelného hodnocení výkonu lidí. Bohužel, exekuce je často tak zoufalá, že to jak manažeři, tak i zaměstnanci považují za totální ztrátu času: „Pojďme to udělat, ať máme čárku!“. Jestliže je přístup manažera takový, potom opět selhal.

Citát dne

Brown H. Jackson: Neříkejte, že nemáte dost času. Máte k dispozici úplně stejně hodin denně, kolik měl Michaelangelo, Kryštof Kolumbus, T.A.Edison, Albert Einstein nebo Winston Churchill...